Paryż – 10 najbardziej popularnych atrakcji turystycznych

Paryż jest jednym z najpiękniejszych miast na świecie, i zdaniem wielu też najbardziej romantyczne. Wiele miejsca historyczne Paryża, architekturą i cud sztuki może się pochwalić. Dwóch tysięcy lat odgrywa ważną rolę w Paryżu, jest dziś jednym z wiodących na świecie centrum gospodarczym i kulturalnym, wpływy w polityce, edukacji, rozrywki, MEDIÓW, mody, nauki i sztuki w świecie cztery najbardziej znaczące miasta wśród. W świecie Paryż najbardziej popularnym miejscem wśród turystów, dla ponad 30 milionów turystów rocznie. Ranking Ekonomista jednostki wywiadu 2011 o 16 świecie. nadające się do życia miasto.

 

Notre-Dame francuska architektura gotycka-to najlepszy przykład. We wczesnym stylu gotyckim, jest jednym z najpiękniejszych wspomnień. Prawie 2 stulecia budynek w Paryżu-jeden z najważniejszych symboli. Podstawą 1163 w Paryżu, spadały w III. Aleksander pope, po 157 lat, 1320, dopóki nie został zbudowany. Budowa centrum formacji wyspie île de la Cité w 1163 roku w sanktuarium od początku. Notre Dame jest zbudowany z kamienia, wielkich średniowiecznych kościołów charakteryzuje krzyż-sklepione rozwiązanie. Również w stylu gotyckim z rzeźbionymi . Fasada, ciągnący się przez kolumnady z rzeźbionych figur. Ważne elementy wielkiego różowego szkła, które kolorowego szkła. W tym samym czasie, ponad 6000 wiernych może pomieścić. Notre-Dame wnętrze pięciu-łódź też ogromny problem, bo cały budynek-to Triumf kościoła ma na celu podkreślenie. Wieże Notre-Dame 402 schodach można dostać się tam, gdzie potworów stronie możemy cieszyć się widokiem na Paryż. Kiedy katedra została wybudowana jeszcze nie na jednej gargulce, tylko później 19. wieku, dziś zajęły swoje miejsce na opowieść Wiktora PI, opracowany przez znanego działaczom. Budynek organu, zbyt ogromne. Notre-Dame 113 – i 5 podręcznik wielkiego organu dzisiaj, jeden z najlepszych instrumentów na świecie.

 

Jeden z najbardziej znanych na świecie struktura przełomowym stała się wieża Eiffla. Wieża eiffla (francuski wieża Eiffla w Paryżu, jeden z symboli tego planu, – inżynier Gustave Eiffel. W 1889. świat roku wystawa, według pierwotnych planów, po wystawy został rozebrany. Targi na świecie w ciągu sześciu miesięcy w ciągu 2 milionów turystów wieży. Wieża eiffla o wysokości 322 m, wieża znajduje się w odległości 300 m, znajduje się w odległości 22 m nad telewizyjnej anteny. Najwyższy budynek na świecie budynek w Nowym jorku Chrysler Building w 1930 roku, aż wyzdrowieje (319 m). Podstawowa powierzchnia 1,6 ha, budynek 10, 100 waga 12 000 ton stali, nitowanie została utworzona na czas określony. Każdego roku około 10 ton farby potrzebnej do utrzymania powierzchni. Wieża jest zawsze wspólna z francuzami, i wielu się to podoba, ale wiele osób konkretnie nienawidzę: pseudonimy, które odzwierciedlają niektóre są po prostu brzydkie, oni to nazywają. Kilka razy chcieli zniszczyć. Dwa razy sprzedał oszustem, Wiktor Люстиг śmieci. Wieża eiffla znajduje się sporo przejść, ale nawet dzisiaj, jeden z najbardziej znanych budowli świata, festiwale, wiemy. Słynna wieża w 2007 roku, siedem nowych cudów świata od Marka, jak się zaczął, choć nie dostał się do nich.

 

Wersal jest jednym z najbardziej bogatych przedmieściach Paryża, w samym sercu stolicy 17,1 km od Wersalu-słynnego zamku, z pewnością potrzebuje, aby zobaczyć, kto może dostać się do francuskiej stolicy. Pałacu wersalskiego (francuskiego Wersalu), 1682, od rewolucji, tj. w 1789 roku francuscy królowie zamieszkania; XIV. Louis, rezydencja króla-słońce, europejski zamek architektura najwyższy punkt, najwyższy symbol władzy. Wersal budowy 1661-Ben zaczął, i kilka dziesięcioleci zostały przeprowadzone. Pałacu wersalskiego charakteryzuje się usługi klasyczny dyrektora, symetria godność Francji i królewskiej władzy – podkreślił. Budowy “król-słońce”za niesamowite koszty, poinformował skarbnik protestu również działa. Pałac wersalski park w wielu taras widokowy znajduje się promenada, a także oddzielną kanalizacji, kanał Grande, który jest małej Wenecji.

Ogromna powierzchnia piętro pałacu Wersalskiego znajduje się w środku 73 metrów długości, szerokości 10,6 m i wysoki hall 12,8 m luster. Budynek znajduje się 17 okno naprzeciwko tego samego lustra umieszczone tak, że ze wszystkich stron parku, jak się wydaje. Pałac wersalski zamek znajduje się około 500 m, dom gadatliwy. Wymiary są naprawdę imponujące. Po wejściu do francuskich szeregach królów pożądanymi gośćmi, spokojnie, wspaniałe, ściśle w porządku chronologicznym. Na każdym rogu malowidła zdobiły złote cirádákkal, jedwabne tapety, szlachetnie rzeźbione meble w ciąży. Zamek jest ogromny i piękny ogród, który w rzeczywistości składa się z trzech części. Miał poważne trudności w zaopatrzeniu w wodę, po raz pierwszy koń sterowany układ pompa zużycie wody w ogrodzie z Clagny staw. Rewolucji po rozpoczęciu w ogród zadbany, rośliny dzikie. Rozkaz Napoleona ponownie zaczął opiekować się nim. Obecnie, od 1992 roku, ponowne sadzenie w toku, obecnie ogród stanowi znaczną część zwraca sobie pierwotny kształt.

 

Luwr-nie tylko jeden z najbardziej znanych ośrodków turystycznych, a także największe na świecie muzeum też. Luwr, Paryż centralnej części Paryża, na prawym brzegu znajduje się muzeum Narodowe, jeden z najbardziej znanych i 1793, ponieważ największe muzeum w Paryżu. Europejski wspaniała kolekcja sztuki Egiptu, islamskiej, Wschodniej, greckiej, Rzymskiej i etrusków wspomnienia, które można przeglądać. 1793 funkcjonuje jako muzeum. Ponad 60.000 m2, 35000 malarstwa, rzeźby, stałe i okresowe wystawy. Każdego roku 6 milionów osób odwiedza. Najbardziej eksponowane dzieła sztuki, wśród obrazów Leonarda da Vinci, “wolność wiodąca lud Delacroix” malarstwa i Milo Wenus. Pałac królów francuskich zaczęto budować jeszcze w XII. wieku, i wtedy prawie nie było monarchy, który nie daje dodać coś do budynku i wszyscy wnieśli swój wkład w ścianach wśród zgromadzonych art-kolekcja dla powiększenia. Pałac położony jest naprzeciwko ogrodów Tuileries oraz unikalne doświadczenie dla użytkowników.

Fasada Luwru wtedy, w 1988 roku zmieniła duża, gdy oferty François Mitterranda został przygotowany na podstawie wewnętrznego dziedzińca Piramida Luwru (piramidy). Po pierwsze, wiele osób skarży się, że były, ale dziś szklana piramida i jest integralną częścią muzeum.

 

Wieś Dolina, w centrum Paryża, bardzo blisko znajduje najlepsze miejsce na zakup pamiątek. Ale to nie tylko pamiątki kupić tutaj, ale różnych marek odzieżowych są również oferowane. Między innymi, możemy się zatrzymać na Versace, D&G, Gucci, Zara, Lacoste-sklepach. Piękna ulica nie tylko chodzić , ale i luksusowy zakupów może uzyskać tych, którzy kochają wyjątkowe rzeczy.

 

Na cmentarzu pere-Lachaise w paryżu (fr. cmentarz pere-Lachaise; oficjalnie znany jako: cmentarz de L ‘ est, “wschodnim cmentarz”) – największy cmentarz w Paryżu. Na 48 ha Philippe-Auguste Francji i jeden z najbardziej znanych w świecie cmentarzy. Zdaniem wielu, to najczęściej odwiedzanym cmentarzu, każdego roku setki tysięcy wizyty tutaj. XIV. Louis królewski spowiednik ojciec Pierre Francois de la Шез (1624-1709) pamięć zbudowana kaplica została ustalona na cmentarzu w 1804 roku Napoleon I francuski cesarz w tym czasie. Wielokrotne zwiększenie wyniku dzisiejszego rozmiaru, istnieje ponad milion ludzi miejsce wypoczynku. Wiele gwiazd miejsce spoczynku, cmentarz pere-Lachaise. Wśród innych pochowano tu: Jim Morrison – amerykański drzwi piosenkarka Edith Piaf – francuska piosenkarka, Marcel Proust – francuski pisarz, Gioacchino Rossini – włoski kompozytor, Guillaume – francuski poeta, pisarz, krytyk, Eugène Delacroix – francuski malarz, Oscar Wilde – irlandzki poeta, pisarz.

 

Sacré-Coeur, katedra (Francji: bazylika Sacré-Coeur), co oznacza, że bazylika Świętego serca znajduje się w Paryskim muzeum Rzymsko-katolicki kościół i mała bazylika. Rumuńskie i bizantyjskim wpływem łożysko bazylika-to najwyższy punkt w mieście (129 metrów), w dzielnicy Montmartre. Katedra marzę o dwóch paryskich obywatela, Rohault Hubert de Fleury i Aleksander Лагенталь, który w czasie wojny dawać śluby, aby kościół zbudować. Kościół 58 tysięcy francuskich żołnierzy poświęcone, kto prusaki w wojnie przeciwko. Wydatki z dotacji na pokrycie nazwą dawców jest napisane w kamieniu. Budowa w 1875 roku to się zaczęło, ale kościół to tylko 44 lata później, w 1919 roku. 16 października, został konsekrowany. Projektant, pan Paweł kościół ma pięć kopuł, wnętrze z marmuru i mozaiki pokryte.