Najpiękniejsze miejsca w Południowej Afryce

Najpiękniejsze miejsca w Południowej Afryce

Republika południowej Afryki można znaleźć we wszystkim, co człowiek może chcesz spędzić wakacje na wakacje: piękna pogoda, wspaniałe krajobrazy, wspaniałe plaże, nowoczesne hotele i, oczywiście, super kuchnia. W Afryce na południe od krańcu ponadto, istnieje wiele przygód posiada pamięć na całe życie pozostaną, i odwiedzających w ekscytujące safari lub popływać z butlą w biały rekin w bliskość. Trudno nazwać drugiego takiego miejsca, że taka różnorodność możliwości służby. Oto krótki przegląd tego, jakie miejsca warto zobaczyć w Południowej Afryce:


Większość winnic Południowej Afryce terenu bujną Boland basenie znajduje się około 80 km na północny-wschód w kierunku cape Town. Rzecznych dolin, które są basen na wodę, idealne miejsce, aby zapewnić ilość wina winogrona rosną, jak Shiraz, Cabernet Sauvignon i Pinot Noir. W Kapsztadzie-wejście sub-regionu pięciogwiazdkowych restauracji, ekskluzywnych butików i stylu, przy tym służyć. Republika południowej Afryki wine region podróży na wakacje podróż…

W prowincji Przylądkowej Wschodniej znajduje się Narodowy park słoni Addo, jeden z największych w kraju park. Szczególne populacje słoni z najsłynniejszych, który brązowawy kolor czerwonej ziemi. Słoń w pokoju, można zobaczyć inne zwierzęta, strusie, antylopy lub Savannah guziec. Rozszerzenie parku lew i plamisty miejsce w 2004 roku.


Południowe wybrzeże Afryki, Ogrodowego trasy, obok Le Hermanus na wybrzeżu sławny. Chronione płycizny, przyciągają wielorybów, które każdego roku odwiedzają imprezy znaleźć i odtworzyć. Na 10-kilometrowej skały, w otoczeniu nadmorskiej promenady wbudowany teleskopów i ławeczki z dużą ilością możliwości, aby cieszyć się tymi zwierzętami, tak jak płetwy ich wzrostu są między falami. W rejs warto zapłacić.

Durban drugie co do wielkości miasto republiki południowej afryki, Durban na wschodnim wybrzeżu Południowej Afryki leży. Subtropikalny klimat, malownicze plaże i bliskość popularnym miejscem wypoczynku zrobili go miasta. Brytyjskiej architektury kolonialnej, że kiedyś władza była tutaj, ożywić miasto, i Zulu freski, islamskie meczety, wspaniały symbol hinduizmu i chrześcijańskie świątynie i kawalkada zostawił potomstwa.

Położony w transgranicznego parku w Botswanie i RPA w obszarze krajobrazu basenu Kalahari jest. park Narodowy Oryx i Południowej Afryki, Kalahari Oryx parku Narodowego poprzez łączenie stworzyli. Park jest ogromny, niekończące się czerwone wydmy oczach rozgrywa się, gdzie GNU, oryx, wędrowiec – ełk-stado antylop w migracji i niektóre drapieżniki też zauważyłem, że można, jak lew, gepard i lampart.

Ogród Trasie Trasa ogród w Południowej Afryce, na południowo-wschodnim wybrzeżu w malowniczej części. Zachodni cypel z моссел Bay całą drogę w rejonie Wschodniego cypla uzwojenia Straume-rzeki rozciąga się. Tytuł – “Ogród ścieżka” – zróżnicowaną florę, a także liczne laguny i jeziora. Tutaj znajdziesz najpiękniejszych miejsc w Południowej Afryce, niektóre, jak Knysna, Plettenberg Bay i rezerwat doliny.

Draconianie góry-górski regionie, Południowej Afryce i Królestwo tymczasem, aby narysować linię, i kraj krajobraz jest obecny. Дракенсберг nazwa holenderskiego pochodzenia, “smoka gór”, podczas gdy , “pika, lanca” nazywa. Zulu słowo jest znacznie bardziej wiarygodne, opis strome urwisko, ale holendrzy nazwa pozaziemski atmosferą Draconianie góry na telefon.

Republika południowej Afryki znajduje się w zachodniej części terenu, krzewów i sawanny, pokryte park Narodowy Krugera w republice Południowej Afryki jest jednym z symboli stał się przez te lata. Zróżnicowany świat roślinny i zwierzęcy w pudełku parków Południowej Afryki, jak w reklamie. Niezliczone dobrym i ilość zwiększa się w okolicy, więc wiele możliwości, aby nasze własne i chodzić do samochodu, i samopoznania iść (osobisty kierowca).

Kapsztad Cape town, w Zachodniej prowincji Przylądkowej w rpa kłamstwo, i to jest dość popularne w Afryce turystycznych. Metropolis łagodny, śródziemnomorski klimat, dobrze rozwinięta infrastruktura i imponujące naturalne atrybuty. Centrum Kapsztad-jest to stosunkowo niewielki obszar położony w górę stołową i zatokę stole między nimi. Centrum miasta, obsługuje pobliskie atrakcje do zwiedzania, oferuje wiele plaży i wine region wzgórz i dolin goście.